250 godzin w Gothic 2 Returning

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Listopad 2017
  • Komentuj 2

Kilkadziesiąt nowych postaci niezależnych, 300 nowych zadań, zmiany w ekwipunku, nowe bronie i lokacje - to wszystko czekać będzie na Was w fanowskim modzie Gothic 2 Returning.

Ghotic II wiecznie żywy

Wydawało się, że Elex na dłuższy czas zaspokoi fanów gier tworzonych przez Piranha Bytes. Choć początkowo gierka wydawała się mocno drewniana, to ostatecznie udało jej się podbić serca graczy. Pod koniec października Kamila i Asia popełniły dla Was ''Dwa zdania o...'' i jak wynika z tekstu ''duchowy spadkobierca'' serii Ghotic to solidna produkcja godna swoich poprzedników.

Teraz okazuje się, że dla Elexa jest alternatywa w postaci moda Returning 2.0 do kultowej nad Wisłą gry Gothic II. Za moda odpowiadają rosyjscy fani, którzy w projekt włożyli naprawdę masę pracy. W  Returning 2.0 czekać na Was będzie naprawdę bardzo dużo zawartości, której przejście łącznie powinno Wam zająć nawet 250 godzin!

Ma to być możliwe dzięki 300 nowym zadaniom do wykonania i ośmiu nowym lokalizacjom. Na swojej drodze, znacznie ładniejszej pod względem graficznym niż w oryginale z 2002 roku, spotkacie 100 nowych NPCów, a znana z Gothica II fabuła została nie tylko rozbudowana, ale także nieco zmieniona.

W modzie pojawia się też kilka możliwości niedostępnych dla fanów oryginału. Tym razem gracz będzie mógł dołączyc od gildii kupców czy templariuszy (członkowstwo w którejś z nich da Ci specjalne umiejętności niedostępne dla pozostałych). Twórcy wspominają jeszcze o możliwości zagrania całej gry jako nekromanta, co nie było możliwe w Gothicu II. 

Oczywiście w tej beczce miodu musi być jakaś łyżka dziegciu - tym razem jest to wersja językowa. Bohaterowie gry mówią jedynie po rosyjsku, choć przygotowano angielskie napisy. Niestety podobnie jest z plikami instalacyjnymi, bo te dostępne są albo po niemiecku, albo po rosyjsku

[źródło: rpgrussia.comworldofplayers.de]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze