Chętni na demko Session?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Listopad 2017
  • Komentuj 0

Wszyscy chętni mogą sprawdzić czy rzeczywiście Session będzie tym na co długie lata czekali miłośnicy gier firmowanych nazwiskiem Tony'ego Hawka. Deweloperzy z Crea-ture udostępniają demo!

Pamiętacie czasy kiedy seria Tony Hawk święciła największe sukcesy? Wszyscy chcieli jeździć na desce tak jak on, a Tony Hawk Pro Skater 2 było obowiązkowym tytułem każdego młodego gracza. Później seria nieco spuściła z tonu i wydawało się, że czas grindowania, wykręcania kosmicznych tricków na rampie i wallride'ów odszedł ostatecznie do lamusa. 

Niech jednak nie załamują rąk Ci, którzy tęsknią za czasami już minionymi, bo na horyzoncie powoli zaczyna być widać Session, czyli grę która będzie szukała Waszego finansowego wsparcia na crowdfundingowej platformie Kickstarter. Kampania ma ruszyć jednak dopiero za 10 dni, ale czas ten można poświecić na ogranie dema tej kanadyjskiej produkcji. 

Co o Session już wiadomo? Tytuł korzysta z silnika Unreal 4 i rozgrywany jest w otwartym świecie opuszczonego miasta. Póki co gra nie ma fabularnej kampanii, ale Crea-ture dostaje już od graczy sygnały, że bardzo by im na fabule gry zależało.

Jak widzicie informacji na razie jest niezbyt wiele, ale dużo więcej możecie dowiedzieć się sięgając po dostępne jedynie na PC demo gry. Konsolowcy, którzy też chcieliby pograć na razie muszą obejść się smakiem, choć w przyszłości pełna wersja gry ma pojawić się także na konsolach.

Sami oceńcie czy gra warta jest Waszego wsparcia

[źródło: crea-turestudios.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze