E3 - co było dalej?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

 

Wracamy do Was z Asią i najlepszymi, najciekawszymi i zdecydowanie wartymi uwagi momentami tegorocznych targów E3.

 

Konferencja Ubisoft

 

 

Ubisoft miewa w branży opinię raz lepszą, raz gorszą. Dla mnie jednak wygrali tegoroczny konkurs na najlepszą konferencję. Pokazali rewelacyjne trailery i największe zaskoczenia tegorocznego E3. Gdyby jeszcze wypuścili te gry w stanie nienaruszonym downgradem, to świat pokochałby ich na nowo. Michel Ancel, swoją francuską wrażliwością zmieniłeś targi w prawdziwe święto graczy! Pamiętajcie czemu kochamy grać, oni nie zapomnieli.

 

Beyond Good & Evil

 

TUTAJ  Możecie zapisać się do Space Monkey Program, gdzie w przyszłości pojawią się testy i dodatkowe informacje na temat gry, a twórcy z pewnością będą komunikować się z fanami odnośnie wszystkich zmian.

 

Nic nie kupuje mojej uwagi bardziej niż szczere łzy wzruszenia. Można być palantem i mieć dobrą sprzedaż, można być człowiekiem uczciwym i mieć słabą sprzedaż, i można kochać swoją grę do tego stopnia, by wzruszyć się na scenie. Wtedy wynik jest niewiadomą, ale będę trzymać kciuki.

 

Tak na serio, bardziej ufam tym, którzy wiedzą po co i dlaczego tworzą dany tytuł. Ubisoft zaszczepił we mnie ziarnko zaufania. Na tyle walczą o Beyonda 2, że możemy być spokojni o jego dalsze losy. Przynajmniej do premiery. :D

 

 

South Park: Fractured but Whole + Phone Destroyer

 

Chyba największa radość konferencji Ubi. Chłopaki z Ja,Rocka w trakcie komentowania wspomnieli o tym, że podobno to co firma zrobiła w piątek, jest w poniedziałek kasowane, bo im się nie podobało. To znaczy, że albo nie mieli pomysłów, albo mieli tyle dobrych, że po premierze South Park zwali nas z krzeseł. Ja nie mogę się już doczekać!

 

 

Assassin’s Creed: Origins

 

O Origins napisane zostało już wszystko. Kolekcjonerki potwierdzone, gameplay pokazany. Ta część zachęciła mnie do powrotu do AC. Pozostaje czekać do 27 października.

 

 

Transference

Chyba najbardziej enigmatyczny trailer całych targów. Właściwie nie do końca wiemy, czym Transference ma być. Jeśli jednak ma być niepokojąco/strasznie/przerażająco i to w wirtualnej rzeczywistości, to ja jestem zachwycona!

 

 

 

 

Skull and Bones

 

Dawno nie zaoferowano nam dobrej gry pirackiej. Ta wygląda po prostu dobrze. Ubisoft szuka nowych wrażeń i projektów innych, niż te, które dotychczas realizowali. Jak to wyjdzie? Nie wiadomo, ale z pewnością sięgnę po bitwy morskie w ich wykonaniu. Może to lekcja wyniesiona z Black Flag?

 

 

 

 

P.S Nikt nie zapomniał o Far Cry 5. Po prostu wiedzieliśmy o nim wcześniej i nie zaliczamy go do efektu ‘’WOW’’. Ciekawa pozycja, warta czekania. To samo tyczy się The Crew 2

 

Konferencja Sony

 

Każdy dzień przybliża mnie do śmierci… i zakupu PlayStation 4 pro. Tak w skrócie może opisać swoje życie każdy posiadacz PC. :D

 

Uncharted: The Lost Legacy

 

Wyraziste główne bohaterki i przygody godne Nathana Drake’a. Co może pójść nie tak?

 

Chloe Frazer jest tak charyzmatyczna, że rzuci Indie do swych stóp, a starożytne artefakty same będą prosić aby je odnalazła. Odkładam na PS4 pro...

 

 

 

Call of Duty: WWII

 

Kolejny CoD to coś na co wiele osób czekało. Ja nie, ale wiem, że dla fanów to fantastyczny powrót.

 

 

God of War

 

Wraca Kratos. Życzymy mu, aby okazał się lepszym ojcem niż ostatnio. :D

 

 

Marvel’s Spider-Man

 

Największe zaskoczenie konferencji Sony. Świetny wygląd idzie w parze ze zróżnicowaną rozgrywką. Pajęcza sieć nadaje się równie dobrze do wspinaczki i skradania jak walki bliskiego zasięgu. Trailer pokazał dużo interakcji z otoczeniem, co dobrze zwiastuje. I był spektakularny.

 

 

 

 

Konferencja Nintendo

 

Nintendo Switchem stoi, więc nikogo nie powinno zdziwić, że wszystkie zapowiedzi japońskiej firmy zostaną wydane na tę przenośną konsolę. W co zatem będziemy mogli zagrać ze znajomymi w parku? Dla mnie osobiście Switch staje się coraz ciekawszą alternatywą dla często słabych gierek na telefon dla mojej córki… Szkoda, że Dzień Dziecka już za nami. Żałuję jednego - że tak mało tytułów pojawiło się na Nintendo 3DS. Rozumiem prawa rynku i to, że teraz Switch jest na tapecie, ale jednak...

 

Xenoblade Chronicles 2

 

Zeppeliny i dzieci (bo tak wyglądają główni bohaterowie) walczące z dorosłymi, w przeuroczej i kolorowej stylistyce anime. Zapewne znowu fabuła zostanie rozpisana na kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Jeden z protagonistów siwowłosy jak Sephiroth. Klasyka - powiecie. I bardzo dobrze - odpowiem.

 

 

Yoshi

 

Sympatyczna platformówka dla dwóch graczy, która pod względem współpracy przypomina mi trochę Little Big Planet (aczkolwiek jest za mało włóczkowa ;-). Pojawi się dopiero w 2018 roku.

 

 

Mario&Rabbids : Kingdom Battle

 

Wybuchowa mieszanka na Nintendo Switch. Znalazła się tutaj, chociaż można by ją zaliczyć na konto Ubisoftu (ale skoro Kamila i tak wiesza na Ubi laur zwycięzcy tegorocznych E3, to niech już zostanie w tym wykazie ;). Gra łączy w sobie wszystko, co dobre w tych dwóch odjechanych produkcjach. Obawiam się tylko, że zapowiadane na konferencji “they will put the Kingdom back in order” jest w tym zestawieniu niemożliwe. Przekonacie się o tym już 29. sierpnia tego roku.

 

 

Super Mario Oddysey

 

Czyli kolejna część przygód Mario, tym razem bez królików, ale za to obszerna, szalona, kolorowa i z tyraznozaurem.

 

 

I pod koniec coś na Nintendo 3DS, i to coś suuper:

 

Metroid: Samus Returns

 

Już 15 września tego roku moja konsola rozgrzeje się do czerwoności przy Metroidzie. Gry nikomu przedstawiać nie trzeba. Zobaczcie, jak pięknie wygląda na trailerze i spróbujcie dodać do tego efekt 3D… Nie mogę się doczekać!

 

 

Jeśli chodzi o inne zapowiedzi Nintendo, to o Fire Emblem Warriors wiadomo było już od jakiegoś czasu… Metroid Prime 4 - właściwie pojawił się tylko tytuł, o którym na razie nic więcej nie wiadomo. Aj, ty Nintendo, urwisie jeden, fani chcieli Metroida, a ty im od razu dwie gierki zapowiadasz. Ponadto Nintendo wspomniało, że Skyrim pojawi się na Switcha, ale o tym już pisałam w poprzedniej relacji z E3. Nie zabrakło też garści DLC do Zeldy. The Master Trials Expansion Pack 1 oraz The Champions’ Ballad Expansion Pack 2. Nowe Amiibo.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze